ZABIEGI

Sprawdź moją ofertę zabiegów i wybierz coś dla siebie

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny ust

Pełne, zdrowo wyglądające, wyraźnie zarysowane i czerwone wargi to marzenie niejednej kobiety. Właśnie taki efekt uzyskać można poprzez makijaż permanentny

Makijaż permanentny oczu

Jeżeli nie wyobrażasz sobie wyjść z domu bez makijażu oczy. Jeżeli jedną z pierwszy rzeczy, którą musisz zrobić po przebudzeniu jest malowanie rzęs.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi wykonywany jest techniką „Ombre”. Stosując takie rozwiązanie jesteś w stanie uzyskać łuk brwiowy w naturalnym kształcie, a także efekt przejścia.
Odświeżanie i korekty

Odświeżenie i korekty

Z makijażem permanentnym brwi, ust i oczu wiąże się proces gojenia. W którym miejsce poddane zabiegowi i okolice złuszczają się – regenerują
Medycyna estetyczna

PROFHILO

Profhilo to bez dwóch zdań zabieg, który zrewolucjonizował realia medycyny estetycznej

SUNEKOS

Totalna rewolucja w procesie biogenezy skóry. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że jest to w 100% nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej.

TOKSYNA BOTULINOWA AZZALURE

Toksyna botulinowa to wyjątkowo silna toksyna pochodzenia naturalnego, która w małych ilościach wykorzystywana jest w medycynie estetycznej.

AQASHINE BTX

Aquashine BTX to produkt zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu

TWAC EYES

TwAc to unikalny system wzmacniający do mezoterapii z efektem 3 składnikowym, powodującym lifting tkanek twarzy, rewitalizację oraz promienny wygląd skóry.

PEELING RETIX.C

PRX-T® 33 wspomaga inne procedury medycyny estetycznej takie jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być łączony w jednej sesji zabiegowej.

NUCLEOFILL

Zabieg NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, ale to nie koniec. Jest on w pełni opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.

NEAUVIA HYDRO DELUXE

Neauvia Hydro Deluxe to preparat wykorzystywany do zabiegu mezoterapii. Jej głównym zadaniem jest głęboka biorewitalizacja skóry – twarzy, szyi, dekoltu, a nawet dłoni.

JUVADERM VOLITE

Zabieg z wykorzystaniem Juvaderm Voliteto małoinwazyjny zabieg mezoterapii przeznaczony do poprawy nawilżenia, elastyczności oraz usunięcia drobnych zmarszczek.

FILORGA NCTF 135 I NCTF 135HA

Aquashine BTX to produkt zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu.

PEELING PRX-T 33

PRX-T® 33 wspomaga inne procedury medycyny estetycznej takie jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być łączony w jednej sesji zabiegowej.
Usuwanie

Usuwanie makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Jest to spowodowane dużą popularnością samego zabiegu

Usuwanie tatuażu

Wraz z rozwojem technologii możliwości usuwania niechcianego tatuażu znacząco wzrosły.