Sunekos

Opis zabiegu

Totalna rewolucja w procesie biogenezy skóry. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że jest to w 100% nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej.

Sunekos® to nowatorski preparat. Co mówi o jego wyjątkowości? Na pewno unikalne i opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów. To właśnie te ostatnie stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej, potocznie określanej jako ECM.

Czy to już całościowe działanie Sunekos? Nie do końca, ponieważ stymuluje również fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen czy elastyna.

Kiedy rozpocząć terapię?

Terapię preparatem Sunekos można rozpocząć już od 25 roku życia i bezpiecznie łączyć z innymi zalecanymi procedurami medycznymi – toksyna botulinowa, wypełniacze czy liftingujące nici.

Kuracja ta pozwala wręcz na osiągnięcie lepszych efektów powyższych zabiegów, gdy zostanie poprzedzona Sunekosem.

Jakie są efekty zabiegu?

Efekt po pierwszym zabiegu jest zauważalny po około 10–14 dniach, natomiast kolejne iniekcje powodują potęgowanie się rezultatu, który oceniony może być z kolei w 10 dniu po ostatnim zabiegu. Finalne rezultaty utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Sunekos to zabieg, którego możliwości są imponujące. Poniżej można znaleźć część efektów, które gwarantuje:

  • nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry
  • naturalne działanie modelujące i wolumetryczne
  • wygładzenie zmarszczek
  • poprawa wyglądu blizn potrądzikowych oraz rozstępów
  • poprawa elastyczności i gęstości skóry
  • młody, jasny, promienny i zdrowy wygląd

Kolejną zaletą jest bardzo duża uniwersalność! Mezoterapie preparatem można wykorzystywać dla regeneracji wielu części ciała. Od bardzo oczywistych – twarz, szyje, okolice oczu, po mniej oczywiste – ramiona, dekolt i dłonie. Ze względu na formułę oraz strukturę preparatu Sunekos gwarantuje bezpieczne stosowanie w celu likwidacji cieni pod oczami, a także nawilżenia i poprawy elastyczności górnej powieki.

Przeciwskazania

Wszystkie przytoczone poniżej przytoczone przeciwwskazania mogą negatywnie wpływać na sam zabieg i proces gojenia, a w efekcie czego na efekt finalny.

  • stany zapalne skóry, w tym opryszczka
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • ciąża i laktacja

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, bądź upewnić w decyzji śmiało zadzwoń pod numer +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com. Z przyjemnością poświecimy dla Ciebie czas.

Efekty "przed i po"