Makijaż permanentny ust

Opis zabiegu

Pełne, zdrowo wyglądające, wyraźnie zarysowane i czerwone wargi to marzenie niejednej kobiety. Właśnie taki efekt uzyskać można poprzez makijaż permanentny. Celem zabiegu jest:

  • podkreślenie naturalnej czerwieni warg,
  • skorygowanie nieregularnej linii ust,
  • powiększenie ust poprzez nasycenie kolorem,
  • nadanie im symetrycznego kształtu.

W życiu kobiety zdarzają się dni, gdy brakuje nerwów lub czasu na wszystko. Dlatego makijaż permanentny ust zalecany jest każdej kobiecie, która ceni swój czas i komfort. Nasz ekspert od makijażu permanentnego zaleca, aby był od odświeżany w okresie 1,5-2 lat od zabiegu.

Makijaż permanentny Full Lips

Jeśli od lat szukałaś sposobu na pełniejsze i bardziej symetryczne usta, to „Full Lips”, jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W trakcie zabiegu do ust wprowadzany jest jeden kolor pigmentu. Dzięki temu barwa staje się bardziej wyrazista, a kontur dobrze zarysowany. W rezultacie usta będą wyglądać na wizualnie większe.

Co należy zrobić przed zabiegiem?

 Zadbać  o nawilżenie ust i brak suchych skórek.

Co należy zrobić po zabiegu? Od razu po zabiegu kolor jest wyjątkowo intensywny, a po wyłuszczeniu blednie i łączy się z czerwienią wargową. Pierwszego dnia zalecamy delikatne przecieranie miejsca objętego zabiegiem zwilżonym wacikiem. Na drugą lub trzecią dobę kiedy zaczną pękać strupki zaczynamy smarowanie alantanem lub bephatnenem w maści 2-3 razy dziennie cienką warstwą.

Co należy zrobić po zabiegu?

Od razu po zabiegu kolor jest wyjątkowo intensywny, ale z biegiem czasu blaknie. Ten proces trwa od 4 do 6 tygodni i właśnie w tym odstępie czasu należy przyjść na wizytę kontrolną. W jej trakcie poprawia się kolor, a na koniec uzyskuje się efekt finalny.

Przeciwskazania

Wszystkie przytoczone poniżej przeciwwskazania mogą negatywnie wpływać na sam zabieg i proces gojenia, a w efekcie czego na efekt finalny. Idąc na zabieg makijażu permanentnego powinno się być zdrowym.  

 * Zapalenie wirusowe, np. żółtaczka, zapalenie wątroby, HIV i AIDS

 * Hemofilia

* Choroby weneryczne

 * Choroby serca * Choroby nowotworowe

* Zabiegi chirurgiczne twarzy (należy odczekać 6 miesięcy od dnia wykonania zabiegu chirurgicznego)

* Ciąża, okres karmienia piesią

 * Opryszczka

 * Padaczka * Łuszczyca

* Zabieg z zastosowaniem kwasów i produktów wywołujących złuszczanie skóry

 * Cukrzyca

* Trądzik ropowiczy, infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza

* Mocna opalenizna

Efekty "przed i po"