Makijaż permanentny oczu

Opis zabiegu

Jeżeli nie wyobrażasz sobie wyjść z domu bez makijażu oczu. Jeżeli jedną z pierwszy rzeczy, którą musisz zrobić po przebudzeniu jest malowanie kreski na powiece kredką lub eyelinerem. Jeżeli Twoje oczy i rzęsy są bez wyrazu. To makijaż permanentny będzie dla Ciebie zbawieniem. Dzięki niemu uzyskasz piękne i głębokie spojrzenie niezależnie od sytuacji.

Dzięki zabiegowi trwającemu w granicach 60-120 minut jesteś w stanie zaoszczędzić bardzo wiele czasu i nerwów. W końcu nienaganny makijaż powiek trwa sporo czasu. Czego możesz oczekiwać od zabiegu? Zalet jest wiele, a w nich:

* podkreślenie wyrazistości spojrzenia,

* nadanie głębi oczom,

* wodoodporność.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu imitujemy kreskę na powiece wykonaną kredką lub eyelinerem w zależności od oczekiwanego efektu. Jeśli nie jesteś fanką wyrazistego podkreślenia oka lub masz opadającą powiekę proponujemy wykonanie kreski zagęszczającej linię rzęs, która daje subtelny efekt przyciemnienia tej okolicy.

Co należy zrobić przed zabiegiem?

Na minimum miesiąc przed makijażem permanentnym oczu unikaj stosowania różnego rodzaju odżywek. Kolejno na około 2 dni przez zabiegiem nie przyjmuj leków, które prowadzą do rozrzedzenia krwi np. aspiryny. Podobnie, jak w przypadku wszystkich zabiegów makijażu permanentnego dbaj, aby skóra była właściwe nawilżona i gładka.

Co należy zrobić po zabiegu?

Na około miesiąc przed makijażem permanentnym rzęs unikaj stosowania różnego rodzaju odżywek. Kolejno na około 2 dni przez zabiegiem nie przyjmuj leków, które prowadzą do rozrzedzenia krwi np. aspiryny.

Podobnie, jak w przypadku wszystkich zabiegów makijażu permanentnego dbaj, aby skóra była właściwe nawilżona i gładka.

Przeciwskazania

Wszystkie przytoczone poniżej przytoczone przeciwwskazania mogą negatywnie wpływać na sam zabieg i proces gojenia, a w efekcie czego na efekt finalny. Idąc na zabieg makijażu permanentnego powinno się być zdrowym.

* Ciąża, okres karmienie piersią (zabieg można wykonać 6 miesięcy od zaprzestania karmienia)

* Przyjmowanie leków rozrzedzających krew (2 dni przed zabiegiem), sterydów, retinoidów

* Infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze

* Cukrzyca

* Bielactwo

* Łuszczyca

* Epilepsja

* Skłonność do bliznowców

* Nowotwór złośliwy w fazie leczenia

* Przebyte choroby gałki ocznej * Stany zapalne spojówek

* Stosowanie odżywek do rzęs

Efekty "przed i po"