Juvaderm Volite

Opis zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem Juvaderm Voliteto małoinwazyjny zabieg mezoterapii przeznaczony do poprawy nawilżenia, elastyczności oraz usunięcia drobnych zmarszczek.

Efekt utrzymuje się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednej sesji. Wysoka zdolność zawartego w preparacie kwasu hialuronowego do wiązania wody poprawia nawilżenie, pomaga zagęścić warstwę naskórka, stymuluje również produkcję kolagenu. Rezultaty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu.

Juvaderm Voliteto – co to jest?

Produkt Juvaderm Voliteto (zawierający kwas hialuronowy) jest wstrzykiwany do skóry właściwej (warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem). Może być stosowany do wykonywania zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zawiera środek znieczulający, lidokainę, w celu zapewnienia największego możliwego komfortu podczas zabiegu.

Zazwyczaj do uzyskania najlepszych efektów zaleca się podanie jednorazowo 2 ml preparatu na twarz. Szyja, dekolt, dłonie – najczęściej wystarcza 1 ml Volite.

Jak często należy wykonywać zabieg?

W przeciwieństwie do tradycyjnej mezoterapii, zabieg Juvederm Volite jest jednorazowy. Nie ma konieczności wykonania serii, by uzyskać optymalny efekt.

Rezultaty w postaci odmłodzenia skóry i wyraźnej poprawy jakości utrzymują się około 9 miesięcy.

Przeciwskazania

Wszystkie przytoczone poniżej przytoczone przeciwwskazania mogą negatywnie wpływać na sam zabieg i proces gojenia, a w efekcie czego na efekt finalny.

  • uszkodzenia skóry, drobne ranki
  • ostre zmiany zapalne
  • ciąża
  • uczulenie na składniki preparatu
  • liczne alergie pokarmowe

Efekty "przed i po"